Mapalé teddy in ivoor
€ 49,95
Deze ivoorkleurige body brengt fijn kant en transparant mesh samen. De sierlijke kantrand en beugelcups geven de look een elegante afwerking.
- Beugelcups
- Verstelbare schouderbandjes
- Sluiting in het kruis
- Stofsamenstelling
- 70% polyamide, 30% elastaan
- Verstelbaar
- Verstelbaar
- Materiaal
- Elastaan en polyamide
- Maat
- L
Met een goed gevoel bestellen
- Discreet verpakt
- Veilig afrekenen
- Je bestelling volgen
- Persoonlijke hulp
Vergelijk met andere modellen

Neongroene body met Griekse halslijn
Alternatief
- Neon groen
- Griekse halslijn
- One size
Alles over dit product
Wimperkant en transparant gaas in maat L
Deze Mapalé teddy combineert wimperkant met transparant gaas voor een verfijnde, lichte uitstraling. De ivoorkleur geeft het ontwerp een zachte tint, terwijl de beugels en verstelbare bandjes de lingerie herkenbare details geven. De sluiting in het kruis maakt deel uit van het ontwerp. Je ontvangt één teddy in maat L.
- Merk
- Mapalé
- Kleur
- Ivoor
- Maat
- L
- Materiaal
- 70% polyamide, 30% elastaan
- Aantal
- 1 teddy
Kant en gaas
Wimperkant en transparant gaas geven de teddy een afwisselende textuur en een luchtige uitstraling.
Verstelbare bandjes
De bandjes zijn verstelbaar, zodat je de lengte naar wens kunt aanpassen.
Beugelontwerp
Beugels maken deel uit van het ontwerp en geven de teddy een herkenbare lingerieafwerking.
Een zachte ivoorkleur met verfijnde details
De combinatie van wimperkant en transparant gaas zorgt voor contrast tussen de verschillende materialen. De ivoorkleur houdt de uitstraling rustig en laat de kanten details opvallen.
De beugels, verstelbare bandjes en sluiting in het kruis geven de teddy een klassieke lingerieopbouw. Draag hem als opvallend onderdeel van je outfit of combineer hem met andere lingerie in een bijpassende tint.
Uitgevoerd in maat L
Deze teddy is verkrijgbaar in maat L. De verstelbare bandjes bieden ruimte om de lengte van de schouderbanden aan te passen. De beugels vormen een vast onderdeel van het ontwerp.
De sluiting in het kruis is verwerkt in de teddy. Zo blijft het ontwerp één geheel, met de sluiting als praktisch detail.
Handwas houdt de verzorging eenvoudig
De stof bestaat uit 70% polyamide en 30% elastaan. Volg voor het onderhoud de aangegeven wasinstructies om de teddy zorgvuldig te behandelen.
- Was met de hand
Was de teddy met de hand. Niet bleken en niet strijken.
Bekijk ook
Alternatief
High Cut Body in neon groen
Deze body heeft een hoge uitsnijding, een halterneksluiting die je strikt en open kruis. Het neonmateriaal is UV geactiveerd. De opvallende groene kleur en de hoge uitsnijding geven een heel andere uitstraling dan ivoorkleurige kant en gaas.
Alternatief
Body met Griekse halslijn in neon groen
De Griekse halslijn en tailleband zijn de kenmerkende details van deze neon groene body. Het UV geactiveerde materiaal en de heldere kleur maken dit een alternatief met een uitgesproken, grafische uitstraling.
Veelgestelde vragen
Welke maat is deze teddy?
Deze Mapalé teddy is uitgevoerd in maat L.
Hoe verzorg ik de teddy?
Was hem met de hand. Niet bleken en niet strijken.
Van welk materiaal is de teddy gemaakt?
De samenstelling is 70% polyamide en 30% elastaan.
Specificaties
| Producttype | Bodysuit |
|---|---|
| Productgroep | Lingerie |
| Materiaal | Elastaan en polyamide |
| Maat | L |
| Kleur | Wit |
| Stofsamenstelling | 70% polyamide, 30% elastaan |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Opbouw | Met beugels en een sluiting in het kruis |
| Onderhoud | Handwas. Niet bleken. Niet strijken. |
| Merk | Mapalé |





